Nasze mieszkanie – nasza wizytówka.

 

fototapeta-z-rozowymi-kwiatamiCzęsto spotykane ostatnio awangardowe metody projektowania wnętrz, a mianowicie łączenie salonu z kuchnią. Jest to odkrywcze rozwiązanie na powiększenie przestrzeni. Tym sposobem można poczuć więcej swobody niż w dwóch mniejszych pomieszczeniach. Warto pamiętać, że urządzone mieszkanie to nasza wizytówka. W pewnym stopniu ona decyduje jak jesteśmy postrzegani przez inne osoby.

W XXI wieku, gdzie mówi się najczęściej o modernistycznym stylu i większość pomieszczeń reprezentuje ten styl, do nowoczesnych mieszkań zawitały również fototapety. Dzisiaj to antonim PRL-owskiego stereotypu – obciachu i kiczu. Jej niesamowite efekty można podziwiać w każdym pomieszczeniu. Polecane przez nas fototapety do kuchni  pasują tak samo jak do przyłączanego z nią współcześnie salonu bądź jadalni. Imponujące nadruki obraz-mostyw różnych rozmiarach można spotkać w każdym pomieszczeniu domowym. Jakość tych nadruków jest powalająca, równie dobrze jak obrazy tryptyki z obrazy.widi.pl czy naklejek na meble. Takie produkty tworzone są z najwyższej jakości tuszy marki hp. Obrazy oraz fototapety przedstawiają zapierające dech w piersiach widoki z całego świata, architektoniczne cuda i statyczne, artystyczne przedmioty wraz z abstrakcją. Najczęściej prezentowane na ściance wolno-stojącej bądź w luce między dolnymi a górnymi szafkami kuchennymi. Jest to swoisty rodzaj sztuki elektronicznej zlanej na płótno bądź papier . Szeroka gama wyborów pomoże wybrać odpowiedni produkt by rozjaśnić, przyciemnić,pomniejszyć bądź powiększyć pomieszczenie. Na załączonych zdjęciach przedstawiających kuchnię oraz salon prezentowane są zimne formy w połączeniu z nowatorskimitryptyk-wrzosy wnętrzami. Prawdą jest, iż nie jest to najprzytulniejszy styl we wnętrzach. Jest on na tyle elastyczny, ze z łatwością można ocieplić jego wnętrze za pomocą dosłownie kilku drobnych elementów. Duże pomieszczenia wystarczy przyodziać w koce, otulić miękkościami,drewnem i świeczkami. Wówczas będziemy mogli zauważyć jak drastycznie zimne wnętrze przeobraża się w miejsce dla „zmarzluchów” .

Fototapeta to rewelacyjna idea na oryginalną, efektowną i szybką dekorację tych dwóch wnętrz połączonych w jedno. Trafnie dobrana, może całkowicie je odmienić. Nada mu nowego charakteru, powiększy niedużą przestrzeń, wprowadzi kolor i grafikę. Dodatkową zaletą fototapet jest fakt, iż mogą one przedstawiać cokolwiek sobie fototapeta-nowoczesna-abstrakcjawymarzymy – jeśli nie podobają nam się wzory znalezione w katalogu , możemy zamówić fototapetę z wydrukowanym zdjęciem lub grafiką jaka nam odpowiada.Wybierając okleinę, która może zdobić także meble – stare, zniszczone blaty czy fronty szafek w prosty sposób zyskają nowe życie. Nawet jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na wnętrza, my mamy wszystko, żeby je ozdobić. Niekończąca się paleta fototapet,obrazów i naklejek to estetyczny sposób na udekorowanie sobie jeszcze niezagospodarowanych pustych przestrzeni bądź odnowienie zniszczonych z upływem czasu mebli. Za pomocą takich produktów kuchnia wraz z salonem nabiorą żywszych kolorów, przyjemnego klimatu, a chęć na przebywanie w tych pomieszczeniach będzie zdecydowanie większa.