Fototapeta włoska uliczka.

Fototapeta uliczka

Fototapeta uliczka

Ciekawymi wzorami na fototapetę są stare uliczki Włoch, Grecji, Chorwacji…
Naturalne materiały użyte do budowy kamienic: wypalana na słońcu cegła, kamień oraz drewno idealnie wpisują się w styl rustykalny. Jeżeli twoje mieszkanie nie jest ultra-nowoczesne, nie królują w nim meble na wysoki połysk i plastikowe fotele, to fototapeta z uliczką niewątpliwie poprawi wygląd mieszkania. Ciekawe fototapety z uliczką znajdziesz tutaj https://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki Naturalne kolory na dekoracji uzupełnią meble kolonialne oraz dywan z naturalnej wełny. Specyficzny układ drewnianych drzwi oraz okna przysłaniane okiennicami potęgują wrażenie ciepła i śródziemnomorskiego klimatu. Bardzo często uliczki oparte są na perspektywie naturalnych linii, tworzonych przez fasady kamienic. Fasady wzbogacone intensywną kolorystyką kwiatów. Takie uliczki poprawiają klimat mieszkania, a stylistyka wnętrza staje się przyjazna.

Paryskie Uliczki.

Fototapeta z Grecką uliczką

Fototapeta z Grecką uliczką

Zupełnie inny klimat rozbudzają uliczki Paryża. Kamień zastosowany do budowy kamienic jest dokładniej ociosany, bruk nosi odcisk intensywnego użytkowania, a pory roku znacznie mocniej wpływają na krajobraz. Zamiast kwiatów w donicach na fototapecie pojawią się kawiarniane stoliki. Paryskie dekoracje aranżują urok raczej w stylu nowoczesnym niż retro. W dekoracjach znajdziesz powiew XIX Paryża, Impresjonizmu, wolności. Papier peint ma tutaj zupełnie inne znaczenie oraz wymagania ciekawe fototapety z uliczkami Paryża znajdziesz tutaj https://agatonstudio.pl/127-fototapety-paryz. Les rues de Paris raczej wąskieRue Férou niż szerokie Ave de la Grande Armée. Przy fototapecie z uliczkami Paryża warto zatrzymać się na chwilę przy nabrzeżach Sekwany. Rzeka i Barki nawiązują do kanałów Amsterdamu. Różnicą jest styl budownictwa, jednak ogólny zarys jest bardzo podobny.

Fototapeta uliczka Paryża

Fototapety uliczki do nowoczesnych wnętrz.

Niezależnie od tego, czy fototapeta ukazuje uliczkę włoską, francuską, czy grecką, do nowoczesnego wnętrza powinna zostać poddana zmianom kolorystycznym. Wystarczy zmiana kolorystyczna na czarno białą i dekoracja nabiera zupełnie innych walorów. Monochromatyczna fototapeta w odcieniach szarości bez dodatkowych zabiegów pozytywnie wpłynie na wygląd nowoczesnego wnętrza. Sprawdź ciekawy tekst fototapety uliczka.

Fototapeta czarno biała uliczka

Fototapeta czarno biała uliczka