Ciekawe rozwiązania aranżacji kuchni !

panoramiczne-fototapety-miasto

Panoramiczna fototapeta w efekcie black&white, z widokiem na Nowy Jork.

panoramiczne-fototapety563

Panoramiczna fototapeta przedstawiająca czerwone maki na ,,biało-czarnym” polu. Efekt ten nazywany znany jest jako ”one colour”

Każdy prowadzi inny ”life style”, który różni się w pewnych aspektach. Nie mniej jednak wszyscy korzystamy na co dzień z tych samych przedmiotów,elementów i pomieszczeń każdego dnia. Powoduje to, iż każdy z nas potrzebuje tak samo dobrych jakościowo gadżetów, przydatnych w życiu codziennym jak i stylowo urządzonych pomieszczeń. Ułatwiają one podstawowe czynności oraz cieszą niejedną parę oczu. Patrząc nie tylko z perspek- tywy kuchmistrza, który spędza w kuchni większość swojego czasu czy fanatyczki w dziedzinie gotowania dostrzegamy, iż wystrój pomieszczenia gospodarczego odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Jest to miejsce, w którym codziennie przygotowywane są posiłki o różnych porach. Przestrzeń, w której najczęściej spotykają się wszyscy domownicy i wspólnie czy osobno konsumują posiłki wcześniej przyrządzone. Ważny w tym wnętrzu jest ”klimat”. Atmosfera tam panująca powinna być przytulna(jeżeli mowa o

Panoramiczna fototapeta z motywem miasta umieszczona w górnej części ściany na tle restauracji samoobsługowej.

Panoramiczna fototapeta z motywem miasta umieszczona w górnej części ściany na tle restauracji samoobsługowej.

panoramiczne-fototapety-wroclaw

Panoramiczna fototapeta przedstawiająca most Grunwaldzki w efekcie one colour.

domowej kuchni ) oraz szczególnie zadbana. To miejsce, które narażone jest na masę bakterii, tak więc istotne jest dbanie o czystość i pozytywny wygląd tego pomieszczenia. W gnieździe domowym tak samo jak i w publicznych stołówkach czy restauracjach aranżacja jest znaczącym elementem. Ściany nie powinny niczym przypominać zaniedbanego,zagraconego miejsca, w którym nie dba się o porządek. Totalnie zabraniany jest wykładanie ścian klasycznymi tapetami czy średniej wielkości kafelek, które swoim wyglądem nie pomagają w otrzymaniu nowoczesnego rozwiązania, a tym bardziej nie przypominają stylowej dekoracji. Fototapety do kuchni są bardzo praktycznym rozwiązaniem do podtrzymania gustownego wyglądu wnętrza.

panoramiczne-fototapety-miasto7545

Fototapeta w efekcie sepii.

Panoramiczne idealnie komponują się w miejscu nad blatem dolnych mebli pod zabudową. Jeżeli pomieszczenie, które przechodzi metamorfozę jest ulokowane w bloku- należy zastosować fototapetę powiększającą wnętrza, w obecności której nie będziemy czuć się przytłoczeni. Najlepszym wyjściem byłaby czarno-biała abstrakcja, która małą ilością elementów nie drażniła oka na przestrzeni kilku metrów kwadratowych. Fototapeta miasto to ostatnio bardzo często wybierany motyw, co nikogo nie dziwi. Decydując się na taki motyw, śmiało można zaryzykować stwierdzeniem, że wprowadzi on nowoczesny styl do naszego pomieszczenia. Do wyboru pozostaje kilka efektów, które

Fototapeta nad kuchenny blat w naturalnych kolorach.

Fototapeta nad kuchenny blat w naturalnych kolorach.

można zastosować wybierając fototapetę. One colour, black&white czy w naturalnej kolorystyce mogą zaciekawić gości przebywających w kuchni. Kiedy mamy zamiar udekorować ścianę, na której zamontowane jest okno, należy ostrożnie i dokładnie wymierzyć jego wymiary, tak by nie uszkodzić fototapety oraz by nie straciła swojego uroku. Ściana, która graniczy ze stołem i krzesłami może mieć dowolny motyw, gdyż zazwyczaj jest to duży format do zagospodarowania i pasuje do wszystkiego. Nie można jednak zapomnieć, by wszystko dobrze współgrało kolorystycznie oraz stylistycznie.