Abstrakcja to kombinacja kresek, linii poziomów i pionów, kształtów, nasycenia barwnego, które oddziaływają na siebie współtworząc razem ekspresje, wyraz co zamknięte w jakiejś określonej powierzchni ramy obrazu tworzy kompozycje a format w tym przypadku mający ogromne znaczenie uwypukla bądź maskuje te zjawiska. W naszej kolekcji obrazy abstrakcyjne to obrazy na płótnie malarskim posiadające wszystkie cechy, które mogą zostać uzupełnione o własną inwencje twórczą .Gdyż można je przycinać-kadrować, zmieniać kolor lub usuwać pewne elementy z kompozycji tak aby spełniła nasze oczekiwania czyli wpasowanie się w przestrzeń mieszkalną, która każda z osobna, osobista posiada inne cechy , które można uwypuklić lub przysłonić dzięki obrazą. Które pasują niemalże do każdego rodzaju wnętrza,. Delikatne, lekkie, półprzezroczyste krople deszczu,wijące się  połacie materiału  w pastelowych kolorach świetnie prezentują się w salonie rodzinnym.Natomiast obrazy o  zwariowanych kompozycjach  abstrakcyjnych, ostrych neonowych kolorach, widocznych , dynamicznych cięciach kompozycyjnych nadają się do umieszczenia w przestrzeniach minimalistycznych, nowoczesnych.

400_F_4713546_cPHnK2WMtEiPXeMfPkDxaGhI8xRyVESx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz mosaic to bogactwo różnokolorowych palm barwnych , które drgają w oczach o wysmakowanych odcieniach słomkowej żółci, ugrach i czerwieniach. Świetnie nadaje się jako tryptyk, dyptyk etc. Dobrze komponuje się również w wyposażeniu łazienki połączony z lśniącymi, odbijającymi światło oraz kolory je otaczającymi kafelkami.

400_F_2689096_5tzEGQSqZ6hxKMFc0cMFGeOQJCD6CE

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz red fractal with water ripples to impresja na temat mocno nasyconej czerwieni oraz otaczającej ją bieli. Lejąca się forma mocnego zdecydowanego koloru skontrastowana jest z kręgami wody tworzącymi się pod wpływem działającej na nie siły, ciężaru. Skumulowanie naprężenia, zastygnięcia w ruchu tworzy bardzo silnie działającą ekspresje dynamiczną, która bardzo ożywia wnętrze. Jest to zatrzymana chwila oczekiwania na rozprężenie. Idealnie pasuje do czarnych pomieszczeń, białych oraz niebieskich.

 

 

400_F_14686101_Es0oFr9HrMGPPuspSxD0si81NaDyaBWe

 

 

 

 

 

 

 

Do przestrzeni w której chcemy wprowadzić nastrój surrealistycznego snu polecamy obraz kulki. Nasycone metalicznymi odcieniami lśniącej mocne zieleni czerwieni, oraz żółci to klasyczne zestawienie kolorów tworzących harmonię. Współtworzą również ciekawy deseń, który świetnie sprawdzi się w dużych formatach w salonie. Podkreśla koloryt niebieskiej- kobaltowej przestrzeni oraz bieli w pomieszczeniach. Ciekawy rytm stworzy ten wzór zestawiony w kilku częściach ułożonych obok siebie poziomymi pasami.

400_F_22270455_Cnfn2Ui7EB8Y7ayHB0CaG1vq8ngiugZx

 

 

 

 

 

 

 

 

High-altitude glass buildings with the sky and clouds to obraz na płótnie abstrakcyjny zaczerpnięty z rzeczywistości. Wysokie wieżowce, szklane, ciężkie w bryle- klocowate, którym nadano lekkości poprzez zastosowanie w nich szklanych ścian odbijających rzeczywistość tworzą rytmiczny, abstrakcyjny układ . W którym dużą role odgrywa przestrzeń nadana poprzez niebo otwierające zamknięty krąg wieżowców oraz odbicia kolorów. Obraz Bardzo dobrze pasuje do wystroju salonu nadając mu przestrzeni.