Pytanie dlaczego dekorujemy nasze wnętrza, pragniemy otaczać się pięknymi przedmiotami o konkretnym natężeniu barwnym, smakowaniu kompozycji nieruchomej może intrygować. Człowiek potrzebuje obcowania z sztuką wizualną gdyż mimo pozorów jest to potrzeba wynikająca od początku, ludzie już pierwotni malowali glinkami ściany jaskiń w których mieszkali, dekorując tym samym przestrzeń w której mieszkali. Tak jak w każdej dziedzinie z czasem nastąpił rozwój i człowiek wymyślił zamknięcie jakiejś kompozycji w ramach , powiesił na ścianie nazywając to obrazem. Mógł na niego co dzień spoglądać , nasycając swój wzrok bogactwem kompozycji, barw, ekspresja przezywając przy nim swoiste katharsis. Przedmioty, którymi się otaczamy, przestrzeń w której żyjemy ma bardzo duży wpływ na to jak funkcjonujemy dlatego bardzo ważne jest aby wnętrze było przyjazne, przepełnione świeżością, komfortem i harmonią. Świadomi tego oferujemy kolekcje fototapet,naklejek oraz obrazów, które nadają charakter wnętrzu, pozwalają się wyłączyć z rzeczywistości, odetchnąć , przemyśleć jednocześnie dekorując oraz zmieniając odczyt przestrzeni. Tworzymy nasze produkty właśnie z myślą o tym a jednym z rodzajów dekoracji,które oferujemy są  zadedykowane specjalnie obrazy do kuchni.

Gdyż kuchnia jest miejscem niezwykłym w każdym domu. To tutaj smakujemy potraw, które dają nam siłę, budują nas. A więc atmosfera tego pomieszczenia jest bardzo ważna gdyż w zależności od niej smakujemy, przyswajamy potrawy a jak jemy tak funkcjonujemy.

Dlatego pomieszczenie te powinno zawierać wysmakowane kompozycje ,które będą nasycać nasze zmysły, zachęcać do jedzenia. Zawarte w konkretnie zamkniętej kompozycji w naszej kolekcji obrazy nie ingerują tak bardzo w aranżacje ze względu na swoją specyfikę, nadają mebla , barwą ścian smaku, wydobywają charakter spinając w jedną klamrę kompozycyjną.

400_F_28322007_zQV87LmhW3gDc6TVi1otiEBlLvEfi6cX

Obraz jak najbardziej dedykowany do kuchni pod nazwą Collage of dried lentils, peas, soybeans, beans with spoon to idealny element barwnej impresji pasującej do kuchni.

Spokojne odcienie zieleni zamknięte w deseniu grudek powstałych z fasoli z zróżnicowaniem faktury poprzez leżące drewniane łyżki świetnie pasują do jasnych mebli w tym pomieszczeniu. Obraz ten wprowadza do spokojnej w wystroju kuchni ciekawy element, który delikatnie zaznacza specyfikę tego miejsca.

Nadając charakter spokojnej przestrzeni rodzinnej kuchni, gdzie zapachy snują się w powietrzu i czuć aromat przypraw.

400_F_39690520_5DaHp3zvGkSGaFHMt5UpK7ByNmXdW5MS

Obraz collage with old windows to zestawienie różnych okien ułożonych w jednej kompozycji, które świetnie pasują do jednolitych w barwie pomieszczeń, zwłaszcza w wyblakłych czerwieniach, ugrach, brązach. Wprowadza wiele kolorytu , rozmaitości stylistycznej do kuchni tworząc z niej ciekawą, intrygująca przestrzeń.

400_F_24958343_Ok9eSv6SbQfWBcWM7j8BpWverj6CXYum

Bardzo odważnym rozwiązaniem dekoracji kuchni jest zastosowanie w niej obrazu Hand print, który wprowadza niebanalne ostry kolor, który zwraca bardzo na siebie uwagę swoją neonowością. Bardzo świetnie sprawdza się obraz ten jako długa dekoracja panoramiczna ożywiającą czarne połyskujące blaty kuchni. Jest to humorystyczne podejście do dekoracji kuchni, które świetnie sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach , którym nadaje bardzo dużo energii.