fototapeta-czarno-bialaO naszym samopoczuciu decydują w większej mierze czynniki zewnętrzne. To co nas otacza może wprowadzić nas w dobry bądź zły nastrój. Możemy zostać zainspirowani bądź zgorszeni. Jest wiele rodzai dekoracji, które mniej lub bardziej korzystnie wpływają na nasz umysł.

Każdy z nas lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, przebywać wśród sympatycznych i ładnych osób. Tak samo jest w dziedzinie architektury. Ładne fototapeta-rozabudynki przekonują bardziej do zamieszkania niż te stare,zniszczone, powojenne kamienice.

Rodzaje pomieszczeń i typowe aranżację

Typy pomieszczeń można wyróżnić ze względu na kształt, funkcjonalność, metraż czy lokalizację.

Z roku na rok coraz częściej zauważamy te same rozwiązania dla w tych samych wnętrzach, tj. kremowo-brązową łazienkę, bordowo-beżowy salon czy biało-szarą rozowa-fototapetasypialnie. Kuchnia pozostaje neutralna, gdyż mimo stałej zabudowy kuchennej różni się blatami i kolorystyką ścian. Fototapety do kuchni na metry powodują, ze staje się ona nietuzinkowa.

Łączenie kolorów w oryginalny sposób

Bazowanie na tradycjonalnych kolorach do danego pomieszczenia nie jest zbyt ciekawym rozwiązaniem. Nudne wnętrza nie szokują, nie zwracają na siebie zbyt wielkiej uwagi, a przecież o to właśnie chodzi! Ciemne kolory łączmy z jasnymi, fototapeta-z-abstrakcjastosujmy jasny odcień szmaragdowego koloru. Sprawdzać będzie się w sypialni połączony z bielą, morskimi błękitami oraz srebrnymi dodatkami.

Liliowe kolory przełam brązami, staraj się nie stosować zbyt wielkiej ilości białych elementów.

Zamiast nich wprowadź do wnętrza odrobinę zieleni. Chcąc ożywić pomieszczenie, zastanów się nad zastosowaniem 3 barw( zielony,czerwony, żółty), które pobudzą Twój umysł do fzhfkreatywnego myślenia i energicznego działania.

Aranżację wnętrz na nowo

Na rynku istnieją fototapety na drzwi i na meble. Często jest to niebanalny ratunek na nudne wnętrze, zniszczone przedmioty czy zbytnio stonowane miejsce. Koszt takiej dekoracji jest o wiele niższy od zakupu nowych mebli. Wciąż na topie są również obrazy do kuchni z panoramicznym zdjęciem wielkich miast, np. W centrum Nowego Jorku, San Francisco czy Paryża. fototapeta-dla-dzieciW takiej samej wersji istnieje również fototapeta na ścianę, która swoim wzorem może udawać widok zza okna. Dekoracje do wnętrz w formie fototapety, obrazu, foto-naklejki można zaprojektować samemu, wykorzystując własne zdjęcie cyfrowe. Wykorzystując zdjęcie własnej produkcji i powiększając je , można wykazać się inwencją twórczą. Może to być również forma kolażu, która przedstawia zbiór fotografii z najlepszych wakacji.

Zmieniając swoje wnętrza, zmienimy dekoracja-wnetrzrównież swoje dotychczasowe życie. Dobrym krokiem będzie zacząć od mieszkania, w późniejszym etapie od samego siebie! Zawsze jest czas na zmiany. Klasyczną sypialnię warto zamienić na tą, w której umieszczona będzie tapeta z motywami roślinnymi, księżycem, abstrakcji czy dowolny motyw w efekcie one colour nawiązujący do wystroju wnętrza. Każda z grafik może zostać wydrukowana jako fototapeta, naklejka ścienna, obraz na płótnie, plakat, naklejka na płyty meblowe, drzwi, lodówkę, laptopa bądź inne płaskie powierzchnie.