Dekoracje na ścianę z klasą i pełne elegancji…

 

fototapety-czarno-bialeNie jest łatwo spotkać osobę, która nie marzy o pięknym wnętrzu z eleganckimi dekoracjami. Miejsca, które zaskakują i szokują swoją kompozycją gości, zapewne są pożądane przez każdego. Wiele osób lubi bowiem wnętrza eleganckie, które dodatkowo można urządzić niewielkim nakładem finansowym. Pozytywna atmosfera salonowego wnętrza oraz elegancka aranżacja nie jest wbrew pozorom, aż tak trudna. Efekt elegancji    410-2089-thickbox i dobrego smaku możemy łatwo osiągnąć w każdym pomieszczeniu poprzez zastosowanie odpowiednich dodatków. Jednym z najbardziej kojarzonych stylów jako elegancki jest wnętrze o charakterze glamour. Przestrzenie te są przepełnione wieloma elementami , błyszczącymi zdobieniami oraz wieloma elementami w stylu ludwikowskim . Przepychu porównywalnego do barokowego również nie zabrakło. Jest on współcześnie popularny i traktowany jako równieżfototapeta-plaza nowoczesny styl w innej odsłonie. Mimo, iż bawienie się stylem jest ryzykowne , w tym wypadku wręcz jest to wskazane.

W tej kategorii ważne są stylizowane elementy, jednak aby użyć antycznej komody koniecznie należy ją przemalować na srebrny,biały lub czarny kolor. Glamour świetnie wygląda w połyskujących,zdobniczych elementach. Złote,srebrne farby ,stiuki, trawertyny z kryształkami, jedwabne tkaniny czy błyszczące blaty.Równie ważne są kolory – abstrakcja-obrazszczególnie wyraziste, nasycone i odważne fiolety, purpury, róże, a także turkusowy, szmaragdowy czy klasyczna czerń i biel. Meble,ściany, fototapety do salonu czy obrazy one colour w takim wnętrzu powinny mieć takie kolory . Trzeba jednak pamiętać, że zbyt duża ilość ”pstrokatych” elementów może męczyć, ale można je zestawić np.obraz do kuchni z purpurą lub beżami. Styl glamour wyróżnia się spośród reszty również dużymi, stonowanymi, wyrysowanymi kształtami. Dobrze obraz-z-mostemprezentują się na tapetach, jednak by nie przesadzić, nie stworzyć negatywnego wizerunku w pomieszczeniu, należy udekorować jedną ze ścian.
Styl glamour tętni luksusowymi elementami. We wnętrzu w stylu glamour powinny się znaleźć lustra w bogato rzeźbionych ramach, błyszczące tkaniny, obrazy i fototapety laminowane, ozdobne kryształowe lampy, wszelkiego rodzaju rzeźbienia i złocenia. Osoby, które decydują się na eleganckie dekoracje we wnętrzachfototapeta-panorama-miasta są pełnymi klasy oraz szyku osobistościami. Mają poczucie estetyki oraz wyczucie dobrego smaku. Glamour styl można zestawiać ze stylem nowoczesnym. Kanciaste rogi zakańczające komody idealnie można wkomponować z barokowym lustrem zawieszonym nad nią. Kontrast tez, nie drażni oczu, a jedynie pobudza nasze myślenie. Warto jest urządzić chociaż jedno pomieszczenie (przedpokój,salon,łazienkę) o tak oryginalnym charakterze, gdyż urządzone w tym stylu są bardzo reprezentacyjnym miejscem w domu.