Jak sami z pewnością wiecie kwiaty to „coś” co nas rozwesela, to „coś” co sprawia, że pojawia nam się uśmiech na twarzy. Jakby rozejrzeć się dookoła, obrócić o 360 stopni to na pewno każdy z Was, choćby w jednym miejscu, a dostrzeże kwiaty. One są wszędzie, w ogrodach, w domach, w doniczkach czy wazonach, są na drzewach kiedy dojrzewają owoce wiśni czy jabłek. To nie data w kalendarzu a kwiaty informują nas o nadchodzącej wiośnie. Czy to nie kwiaty właśnie otrzymujemy w prezencie w dniu naszych imienin, urodzin czy z innej okazji? Jakby wyglądał świat bez nich? Czy byłby taki piękny i kolorowy? Bez wątpienia każdy stwierdzi, że nie, bo to one rozświetlają nasze ulice, nasze mieszkania.

Skoro mowa o mieszkaniu to zapewne w każdym można znaleźć chociaż jeden kwiat

Nie koniecznie prawdziwy, żywy. Często spotyka się piękny bukiet zrobiony z kwiatów sztucznych, ale czy sztuczne czy prawdziwe to zawsze kwiaty. Wnoszą do naszych domów niepowtarzalny zapach oraz zachwyt, wprawiają w radosny nastrój, a czas spędzany wśród nich to sama przyjemność. Stanowią nieodzowną i niezbędną dekorację, jednak bardzo często spotykaną w wazonach lub doniczkach, bądź także w formie obrazu. Dziś natomiast jest kolejna propozycja bardzo ciekawa i interesująca, która przedstawia kwiaty w zupełnie innej formie.

Otóż ową propozycją są fototapety ścienne z kwiatami.

Fototapety są wykonywane na specjalnym płótnie farbami lateksowymi, które są bezwonne. Dodatkowo wykonywane są na wymiar, a co za tym idzie? Każdy może zamówić fototapetę z kwiatami w dowolnym, wybranym przez siebie wymiarze. Może zajmować nawet całą ścianę, bądź tylko jej wybraną część. Jest laminowana przez co kolory są zawsze takie same, a wszystko to sprawia, że dekoracja jest równocześnie długotrwała.

Fototapety z kwiatami idealnie nadają się do salonu,

Magnolie w kolorze delikatnego różu połączonego z subtelną bielą, umieszczone nad kanapą zharmonizują się z niemal każdym wystrojem wnętrza. Mogą to być klasyczne, stylowe meble w kolorze brązowym lub czerwony albo kremowy zestaw wypoczynkowy.

W sypialni można umieścić ogromny kwiat róży wzbogacony kropelkami rosy, w różnym kolorze czerwonym, złotym, a nawet czarno białą, gdyż fototapety wykonywane są w różnych kolorach zgodnie z życzeniem klienta.

Do kuchni natomiast polecane są fototapety słoneczniki, które rozświetlą pomieszczenie dodając przy tym wigoru, pozytywnej energii oraz ciekawej fantazji podczas przygotowywania posiłków.

Fototapety z kwiatami są odpowiednie do każdego pomieszczenia czy do kuchni, salonu, sypialni, czy nawet do łazienki. To nasza piękna natura, którą możemy mieć tylko dla siebie na bardzo, bardzo długo.

Fototapety storczyk

Fototappeta w ciepłych pomarańczowych kolorach dedykowana do upiększenia ściany w salonie lub sypialni. Ciepłe kolory wprowadzają pogodny nastrój do mieszkania.

Fototapeta lilia

Czarno biała lilia na fototapecie. Wzór doskonale sprawdzi się w sypialni. Możliwość dowolnej zmiany kolorystyki na przykład na odcienie brązu lub fioletu.

 

fototapeta róża

Róża przez wielu uznawana za królową kwiatów oczekuje od wnętrza ascetycznych form. Podobnie jak w naturze nie toleruje wokół siebie innych kwiatów.