Przy wnętrzach przepełnionych kolorytem często warto zastosować kolor neutralny nieskupiającym nasyceniem barwnym, niekonkurującym z przestrzenią roztaczającą się wokół. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem staje się wówczas zastosowanie fototapety czarno-białej pasującej do każdego wnętrza, które chcemy zaprezentować. W swej ofercie zawarliśmy różnorodne fototapety czarno-białe podkreślające formę, kontrasty , operujące głównie światłem oraz cieniem.

Subtelnie wyłaniające się z mgły budynki Hongkongu umieszczone w cieniu z błyskami światła padającymi przez mgłę podkreślają piękna bryłę jaką tworzą ze sobą budowle. Ma charakter mistyczności przeplatającej się z tajemniczością ,,otwierającego się” nieba.

400_F_21688683_4eSIywUlz3XeEDSfxTcpBUDRMxaPq3Jl

Ażurowa kompozycja zajmująca całą przestrzeń kadru w fototapecie ,,seed heqad” syci oko dekoracyjnością, Grube zestawienia łodyg z cieniutkimi żyłkowatymi w swej strukturze odnogami tworzą swoista siateczkę kresek budujących formę. Cała fototapeta przesycona jest lekkością, która potęguje jasne tło.

400_F_3736072_r6WVbcGAM8aU71dQ4xE86v8oSSYSCm1t

W naszej kolekcji specjalnej dobrze prezentuje się również dekoracja pt.,, airport”. Ostro wydobyte cienie, niejasne zarysy sylwetek , plamy czerni tworzą obraz do którego chętnie wraca się wzrokiem zachwycając się grą z czerni i jasnej palmy światła które wprowadzają ciekawy element barwny. Cienie uchodzące z postaci, wyciągnięte w jednej gamie tworzą pionowe rytmy.

400_F_7381877_UYYd4YMIiI5QhnOmBYiQUR3SwffjfZqz

Spadający deszcz diamentów w naszej fototapecie oczarowuje światłem bijącym z wyszlifowanych ścianek tego materiału. Ten najbardziej pożądany kamień świata świetnie nadaje się do nowoczesnych, surowych w kolorze pomieszczeń, zwłaszcza czerni oraz bieli. Skomponowanie bieli , dużej powierzchni czerni oraz przezroczystości bardzo dobrze ze sobą gra tworząc nowoczesne, modne wnętrze.

400_F_7966356_yRvU92TpxGz1B9nxZ6h61VtujxvNKRw8

Buchająca parą lokomotywa w fototapecie przynosi na myśl epokę, która już dawno minęła,ale za którą jednak tęsknimy . Pozostawienie jej w kolorystyce czarno-białej potęguje to wrażenie, ciężkość maszyny a lekkość pary nadaje równowagi przestrzeni. Zmierzający w niewiadomym kierunku pociąg kieruje nasze myśli w abstrakcyjną problematykę przyszłości.

400_F_12162668_yHhFfWhNqhER1DBJZz4MoAzQjkG1pZ5e