Zawsze czekałam z utęsknieniem na jesień gdyż kojarzyła mi się z bogactwem kolorów, zapachem lasu, ciepłymi – ostatnimi letnimi promykami słońca. Z myślą oddania atmosfery tego czasu stworzyliśmy fototapetę alejka. Splot skomponowanych kolorów soczystej, dojrzałej żółci oraz pomarańczy z domieszką zieleni i brązów całkowicie oddaje atmosferę jaką charakteryzuje się ten czas. Opleciona drzewami uliczka prowadzi w nieznane. Doskonale pasuje do wnętrz bardzo jasnych oraz drewnianych ożywiając je.

jesie-drzewa-las

Piramidy są jednymi z najbardziej wiekowych oraz tajemniczych. Geniusz ich bryły, monumentalizm i tajemniczość wnętrza są nadal dla nas zagadką. Niesamowita siła i pracowitość włożona w ich budowę złożyły się na ich piękno, które wyeksponowaliśmy w postaci fototapety na ścianę. Oferowane przez nas obrazy przedstawiają wykadrowane 3 piramidy na tle pięknego, czystego niebieskiego egipskiego nieba. Wyłaniające się za piramid różowe chmurki kontrastują z surową bryłą budowli sprawiając fototapetę ciekawszą, warta zastanowienia. W całej kompozycji panuje uczucie ciepła spotęgowane umiejscowionym na pierwszym planie piasku prowadzącym do piramid.

fototapeta-z-piramidami

Abstrakcyjna kompozycja ,, Buszmiak” z pasami nadającymi jej rytm staje się idealnym akcentem dla nowoczesnych wnętrz. Ciepła żółć przełamana bielą sprawia, że fototapeta bije ciepłem, rozjaśnia ścianę.Dobrze wygląda z każdą aranżacją gdyż żółty jest kolorem uniwersalnym, pasującym do każdego zestawienia barwnego. ,,Fakturalny” wzór nadaje wrażenie większej przestrzeni co zdynamizuje wnętrze, sprawia je bardziej ciekawszym. Bardzo dobrze łączy się z mocnymi, zdecydowanymi kolorami. Silnie zaznaczone piony powiększają optycznie wnętrze.

fototapeta-jasny-wzor

Dla miłośników ciszy, spokoju i kontemplacji polecamy fototapetę przedstawiająca wodospad.

Nasycone zielenią drzewach stają się ciekawą propozycja przedstawienia motywu organicznego. Panorama pozioma bardzo dobrze eksponuje się na wielkich ścianach wprowadzając poczucie harmonii z przyrodą w wnętrzu. Motyw wodospadu ukazuje potęgę przyrody samą w sobie jako zjawisko piękne.

fototapeta-wodospad